O nás

Milé návštěvnice stránek,

vítáme Vás na internetových stránkách našeho nehtového studia..

Nová spolupráce

Ve spolupráci s květinářstvím Allbela a kadeřnictvím Hair studio Jana Rybáře, vznikly fotografie netradičních účesů s květinami. Líčení na fotografiích je práce mé maličkosti 🙂 Fotografie naleznete zde.

Nové produkty pro zdraví

Milé zákaznice,

rozhodla jsem se rozšířit sortiment o výrobky, které pomáhají zlepšit kvalitu života. Jedná se o čistě přírodní produkty obsahující Aloe vera. Tyto produkty jsou určené pro všechny kdo mají nějaké zdravotní problémy, nebo chtějí bojovat s nadváhou atd. Mohou si vybrat jak muži, tak ženy, ale jsou tu i produkty pro děti. Více informací zde. Také nabízím testování vůní pro každého z Vás. Přijďte vyzkoušet vůni, kterou používá Bruce Willis či Heidi Klum. Když si vůni vyberete, můžete si ji i objednat. Se vším Vám ráda poradím. v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Upozornění!!!

Milé dámy, vzhledem k přibývajícím nedochvilným zákaznicím, jsem nucena zavést takové pravidlo. Pokud nedorazíte na sjednaný termín bez řádné omluvy do 15 minut od dané hodiny, beru tento termín za propadnutý.

P.s.: Spolehlivým a dochvilným zákaznicím se omlouvám 🙂

U Vás doma

Hodně z Vás jste časově vytížené nebo máte malé děti a nemůžete se jen tak utrhnout na nehtíky. Proto bych Vám ráda nabídla možnost vychutnat si péči o nehty v pohodlí Vašeho domova ,kde můžete v klidu sledovat i své ratolesti 🙂

Tato nabídka je omezena pouze na území Prahy, jelikož nejsem řidič a mohu se pohybovat jen v rámci MHD. Cena této služby je 50,-

Nový materiál

V rámci zlepšování služeb pro své zákaznice, jsem začala používat materiál od nové firmy ,konkrétně gely firmy MM Nails Professional. Podkladový gel Ultrabond UV Base, který zaručuje extrémní přilnavost modelovacího gelu i k problémovým nehtům, Exclusive gel, který obsahuje skelná vlákna, která zaručují větší pevnost nehtů a French gel white (na francouzskou manikuru).

Kosmetika

Rozšířila jsem pro vás nabídku služeb o poradenství v oblasti kosmetiky a líčení (včetně slavnostního líčení). Dárkové poukazy Nevíte čím obdarovat Vaši maminku,sestru,kamarádku....?Darujte jim péči o ruce.Můžete si vybrat jakoukoliv proceduru,nebo jakoukoliv částku si budete přát.Více informací na info@shinynails.cz . Rady pro Vás Dále jsem pro Vás připravila něco málo informací o tom, jaké typy nehtů existují a jak se s nimi vypořádat, případně jak Vám s nimi mohu pomoci já.