Kosmetika

Každá žena o sebe ráda pečuje a tím spíš,když jí někdo poradí jak nejlépe.Proto jsem pro své zákaznice rozšířila služby o poradenství v péči o pleťNechte o sebe hodinku pečovat a dozvíte se,jaké krémy jsou pro Vaši pleť nejvhodnější,jak je správně používat a kdy. Na Vás pak bude zda si budete chtít přípravky objednat a používat či nikoliv.

Vždy se na mne budete moc obrátit s radou.Pro každou zákaznici,která si objedná kosmetiku v hodnotě 2.000,- budu mít malý dáreček.

Pro všechny mám ještě jednu nabídku a to nabídku přivýdělku.Můžete si přivydělávat tím co Vás baví a klidně i přizaměstnání.Věnovat času tomu můžete kolik sama chcete a nemusíte poslouchat žádného nepříjemného šéfa.Můžete se účastnit různých školení a dále se v tomto oboru vzdělávat jen jak Vy sama si budete přát.

Pro více informací napište e-mail či zavolejte (oboje naleznete v kontaktech).

Líčení

Nevíte si rady s líčením?Jaké barvy používat a jak líčení nanášet.Nebo jen jdete na ples a chcete být krásná?Neváhejte se ozvat.Naučím Vás jak se líčit pro běžný den,doporučím Vám barvy přesně pro Váš typ pleti a pokud budete chtít můžete si vše i u mne zakoupit.V případě,že budete chtí nalíčit na ples,či jinou významnou událost,domluvíme se spolu nejprve na zkoušce,abychom vybraly vhodné barvy ladící s oděvem a účesem.

Cena slavnostního líčení včetně jedné zkoušky ........................................ 350,-